![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: в Одесі зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції
16:09 / 13.06.2023
ОДЕСА, 13 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність інфекційними хворобам в Одесі за минулий тиждень. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: За даними моніторингу Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі, порівняно з попереднім тижнем, зросла у 2 рази (110 випадків проти 56), у тому числі серед дорослих — в 1,8 раза (45 проти 25,) серед дітей до 17 років — у 2,1 раза (65 проти 31). Інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення склав 11,0 та перевищив обласний (7,3) у півтора раза. 3 метою попередження виникнення та поширення холери в області з 01 червня розпочато моніторинг циркуляції холерного вібріону на обʼєктах довкілля (вода відкритих водоймищ, морська вода в зонах рекреації та стічна вода інфекційних стаціонарів (відділень), станцій біологічного очищення) та обстеження хворих з розладами шлунково-кишкового тракту на холеру. За звітний тиждень досліджено 6 проб із зовнішнього середовища, у тому числі морська вода — 3 проби, стічна вода — 3. За результатами досліджень морської води, виділено 2 вібріони — алгенолітикус та парагемолітикус (пляжі «Аркадія» 5м, «Ланжерон» 50м). Холерний вібріон не виділено. Увагу мешканців міста звертають на необхідність суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм, обов'язкове миття фруктів та овочів, якісну термічну обробку м'яса, яєць та риби!!! Не купуйте продукти харчування на стихійних ринках. Утримайтесь від вживання морської риби та морепродуктів з Чорного моря. *** |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026
17:55 14.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |