![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Держпродспоживслужба: до Одещини можуть потрапити небезпечні для здоров’я продукти
16:53 / 09.08.2023
ОДЕСА, 09 СЕРПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Держпродспоживслужба Одеської області повідомляє про імовірність потрапляння в магазини регіону небезпечних продуктів та просить інформувати про їх виявлення. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області». У повідомленні відомства сказано: На адресу Головного управління надійшло інформаційне повідомлення європейської системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (𝗥𝗔𝗦𝗙𝗙) від 4 серпня 2023 року № 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу 🇵🇪 (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.). Партія плодів експортувалася з Польщі 🇵🇱 (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) в Україну 🇺🇦 (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009). Звертаємося до операторів ринку! В разі виявлення вказаного товару в обігу просимо повідомити Головне управління: ✉️ м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6 ☎️ +380487161301 📧 gu@odesa.consumer.gov.ua 📝 Довідково Надлишок кадмію (𝗖𝗱) в організмі людини може привести до анемії, ураження печінки, кардіопатії, остеопорозу, деформації скелета, розвитку гіпертонії. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:33 05.08.2026
17:02 05.08.2026
16:58 05.08.2026
16:53 05.08.2026
16:48 05.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |