ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В Одесі осіб з інвалідністю забезпечують протезно-ортопедичними виробами
17:38 / 15.07.2025
В Одесі осіб з інвалідністю забезпечують протезно-ортопедичними виробами

ОДЕСА, 15 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У медичних закладах Одеси 3 липня 2025 року проведуть День скринінгу серцево-судинних захворювань.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

14 липня 2025 року відбулося третє засідання Робочої групи з питань забезпечення протезно-ортопедичними виробами осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

Члени Робочої групи одноголосно прийняли рішення щодо забезпечення протезно-ортопедичними виробами одну особу з інвалідністю та двох учасників бойових дій, як потребують протезування внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Заявники будуть забезпечені протезно-ортопедичними виробами, вартість яких складає 6,4 млн грн, з них:

- на державному рівні за рахунок державної субвенції оплата буде складати 1,6 млн грн;

- загальна сума допомоги на виготовлення зазначених виробів за рахунок коштів бюджету Одеської міської територіальної громади в рамках реалізації Міської цільової програми «Безбар’єрна Одеса» та «Ветеран Одеси» становитиме 4,8 млн грн.

* * * * *

Згідно з розпорядженням міського голови від 29 квітня 2025 року № 252 затверджено оновлений склад Робочої групи, до якої входять представники Департаменту охорони здоров’я, Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, депутати та представники громадських і благодійних організацій міста.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.100