![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Міськрада: в Одесі захворюваність на ГРВІ та грип перебуває нижче за епідпоріг
16:08 / 24.03.2026
ОДЕСА, 24 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність інфекційними хворобам в Одесі за минулий тиждень. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: За даними Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на ГРВІ та грип в Одесі перебуває нижче за епідемічний поріг та відповідає фоновому рівню активності епідпроцесу. Усього за минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 3677 одеситів, серед яких 73,3% становили діти віком до 17 років. За даними вірусологічного моніторингу, зареєстрована циркуляція вірусів грипу А(H3N2) та вірусів негрипозної етіології з превалюванням вірусів грипу. За останній тиждень в Одесі зареєстровано 19 випадків COVID-19. Частка COVID-19 у загальній структурі ГРВІ залишається незначною — 0,5%. На гострі кишкові інфекції протягом минулого тижня захворіли 56 одеситів, що на чотири випадки менше, ніж тиждень тому. У структурі захворюваності основна питома вага припадала на дітей — 55,4%. Серед основних факторів, що спричинили хворобу, — вживання готових домашніх страв з порушенням технології приготування та зберігання, а також недотримання правил особистої гігієни. Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвалися поодинокими випадками. За тиждень випадків дифтерії, кору, краснухи, правця не зареєстровано. Епідеміологічна ситуація в Одесі залишається стабільною та контрольованою. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |