![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Телемедицина в Одесі: лікарні розширюють можливості дистанційної допомоги пацієнтам
12:28 / 11.05.2026
ОДЕСА, 11 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В одеських медзакладах активно розвивають телемедичні сервіси, які дозволяють лікарям оперативно консультуватися зі спеціалізованими клініками та світовими експертами. Зокрема, у міській клінічній лікарні №10 вже працюють сучасні телемедичні рішення, що допомагають швидше надавати якісну медичну допомогу пацієнтам і підтримувати професійну взаємодію між медиками. Нові можливості розвитку галузі обговорили під час візиту до Одеси провідного експерта з Оксфорду доктора Джона Челсома. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: У міській клінічній лікарні №10 працюють телемедичні сервіси, що дозволяють лікарям консультуватися у складних випадках зі спеціалізованими медзакладами, а також надавати менторську підтримку колегам. Це створює єдиний медичний простір, де пацієнти отримують допомогу швидше й якісніше, а лікарі мають постійний доступ до професійної експертизи. Подальший розвиток телемедицини в Одесі означає інтеграцію сучасного обладнання, зокрема й для комунікації зі світовими експертами, та навчання місцевих фахівців на базі провідних європейських інституцій. Це дозволить розширити можливості для пацієнтів і зробити медичну систему більш стійкою та доступною. Минулого тижня Одесу з робочим візитом з питань розвитку медицини відвідав доктор Джон Челсом — провідний експерт з Оксфорду в галузі телемедицини. До дискусії на базі Інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» долучилися й фахівці Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради. Учасники зустрічі обговорили проведення спільних навчальних програм для одеських медиків і можливості постачання нового телемедичного обладнання. Візит доктора Челсома до Одеси став важливим кроком у розвитку телемедицини, адже він особисто ознайомився з роботою міських медзакладів і підтвердив потенціал для подальшої інтеграції одеської медицини у світовий телемедичний простір. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
12:05 09.06.2026
11:53 09.06.2026
11:23 09.06.2026
10:35 09.06.2026
10:27 09.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |