ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ЗАО «Запласский сахарный завод» не работает в полную мощность, из-за отсутствия централизованных поставок сырья
11:31 / 18.03.2006

ЛЮБАШОВКА,18 МАРТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – ЗАО «Запласский сахарный завод» (Любашовский район, Одесская область) не работает в полную мощность, из-за отсутствия централизованных поставок сырья. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в правлении ЗАО «Запласский сахарный завод».

По информации правления, большая часть работников ЗАО «Запласский сахарный завод» находятся в отпусках, 400 человек состоят на учете в районном Центре занятости из-за того, что предприятие не работает в полную мощность из-за отсутствия сахара-сырца (из сахарного тростника).

Тем не менее, предприятие продолжает работу и уже составлены договоры с производителями сахарной свеклы о поступлении на обработку продукции, собранной с 3 тыс.га. Также произведена предоплата в размере 534 тыс. грн. в расчете на будущий урожай.

В начале апреля планируется заключение еще нескольких подобных договоров.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:41 19.06.2026
16:52 19.06.2026
16:32 19.06.2026
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013