ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На «Первом ликероводочном заводе» сменился гендиректор
17:29 / 17.01.2008

ОДЕССА, 17 ЯНВАРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Акционеры ЗАО «Первый ликероводочный завод» (Одесса, ТМ «Мягков» и «Штурман»), входящего в концерн «Оверлайн», приняли решение сменить генерального директора компании, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 17 января, в Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку.

По информации комиссии, с должности генерального директора был уволен Евгений Ицкович в связи с переходом на другое предприятие. На эту должность назначен Михаил Крайтаман, ранее занимавший пост заместителя гендиректора.

СПРАВКА: В состав концерна «Оверлайн», который был создан в 1994 году, входят «Первый ликероводочный завод», Одесский завод шампанских вин, торговый дом «Golden Line» (Украина) и торговый дом «Мягков» (Россия). Оборот концерна в России в 2006 году достиг 100 млн. дол. Доля концерна на внутреннем рынке алкогольных напитков составляет около 8% в натуральном выражении и 9,5% — в денежном.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:41 19.06.2026
16:52 19.06.2026
16:32 19.06.2026
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016