ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесский комбинат хлебопродуктов возобновил свою работу
11:08 / 28.05.2011

ОДЕССА, 28 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский комбинат хлебопродуктов возобновил свою работу в Одессе и начал переработку зерна Аграрного фонда, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Главного управления экономики Одесской областной государственной администрации Олег Муратов сообщил вчера, 27 мая, в ходе пресс-конференции.

«Нам удалось запустить после 4-летнего простоя так называемую «Одесскую мельницу» — Одесский комбинат хлебопродуктов (возле Пересыпского моста), который на сегодняшний день начал активную переработку зерна Аграрного фонда в муку. Эта мука по регулируемым ценам будет поставляться не только в Одесскую область, но и по всему югу Украины», — сказал он.

«Для нас это очень хорошо — заработало предприятие. До конца этого месяца, скорее всего, покроем все долги по зарплате на нем, в следующем месяце — по Пенсионному фонду», — добавил О. Муратов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.051