ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



SHABO успішно представило українське вино на Mondial des Vins Blancs Strasbourg
17:46 / 17.04.2025
SHABO успішно представило українське вино на Mondial des Vins Blancs Strasbourg

ОДЕСА, 17 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO продовжує успішно представляти Україну на міжнародній арені.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.

В повідомленні підприємства сказано:

Українські вина здатні дивувати та завойовувати серця по всьому світу 🌍

Ми раді поділитися неймовірною новиною 😍🥰

Вина SHABO здобули золото та срібло на відомому світовому конкурсі білих вин Mondial des Vins Blancs Strasbourg, який проходить під егідою Міжнародної організації винограду та вина (OIV) та за участю VINOFED — федерації найпрестижніших світових конкурсів вина.

У конкурсі, де змагалися 578 зразків із 19 країн світу, наші вина гідно представили Україну перед 60 міжнародними суддями-експертами, серед яких — легенди винного світу: Prof. Dr. Monika Christmann – почесна президентка OIV, Edita Ďurčová – віцепрезидентка VINOFED, Serge Dubs – найкращий сомельє світу 1989 року.

Отримано нагороди, що говорять самі за себе:

🥇Gold – SHABO Limited Edition Ркацителі 2022 року за кахетинською технологією. Вино має аромат абрикосу, білих квітів з яскравими нотами бергамоту та тютюну. Гармонійний, округлий смак з чітко окресленими танінами.

🥈Silver – SHABO Reserve Совіньйон Блан 2023 року. Вино має тонкий аромат персику та маракуï з цитрусовими відтінками. Смак свіжий та збалансований з приємним посмаком.

Міжнародні нагороди підтвержують: українські вина гідні світової слави! 🙌🏻

Замовляйте вина-переможці на офіційному сайті: shabo.ua


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
17:02 29.05.2026
16:36 29.05.2026
15:55 29.05.2026
15:22 29.05.2026
14:05 29.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015