ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В курортный сезон Одесский регион будет укреплен дополнительными сотрудниками ГАИ для предотвращения ДТП», — Главинспекция на автомобильном транспорте
16:36 / 08.04.2011

ОДЕССА, 08 АПРЕЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Начальник Главной инспекции на автомобильном транспорте Министерства инфраструктуры Украины Юрий Майборода заявил, что, поскольку скоро значительно увеличится количество поездок в Одесский регион, для предотвращения ДТП регион будет укреплен дополнительными сотрудниками Госавтоинспекции, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Ю. Майборода сообщил сегодня, 8 апреля, в Одессе в ходе совместного совещания с автомобильными перевозчиками Одесского региона по вопросу выявления автомобильных перевозчиков, работающих без разрешительной документации.

«Приближается курортный сезон, и значительно увеличивается количество поездок, в том числе в Одесский регион, потому что достаточно большое количество курортов находится здесь, в Одесской области.

На летний период мы с министром внутренних дел планируем укрепить южные регионы дополнительными сотрудниками, увеличить личный состав для того, чтобы никто из отдыхающих, в том числе из соседних государств, не был травмирован здесь. От этого будет зависеть престиж и привлекательность наших курортов для других», — отметил Ю. Майборода.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
11:37 27.03.2026
11:24 27.03.2026
10:53 27.03.2026
10:44 27.03.2026
10:37 27.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.380