ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Прокуратура Южного в 2011 году привлекла к дисциплинарной ответственности 5 должностных лиц
16:13 / 24.06.2011

ОДЕССА, 24 ИЮНЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Прокуратура г. Южный Одесской области возбудила в 2011 году 8 уголовных дел и привлекла к дисциплинарной ответственности 5 должностных лиц, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 24 июня, в пресс-службе прокуратуры Одесской области.

По информации пресс-службы, с начала 2011 года на территории города Южный по вопросам правозащитной деятельности проведено 52 прокурорские проверки, по актам прокурорского реагирования возмещено около 1,5 млн. грн., из которых более 200 тыс. грн. ― в бюджет. Возбуждено два уголовных дела, к различным видам ответственности привлечены 28 человек, в том числе, и из контролирующих органов.

В интересах государства предъявлено 7 исков по вопросам земельных отношений, 2 иска по защите прав несовершеннолетних направлено в суд.

При осуществлении надзора за соблюдением законов органами, ведущими борьбу с преступностью, прокуратурой г. Южный возбуждено 8 уголовных дел, привлечены к дисциплинарной ответственности 5 должностных лиц.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
18:55 19.01.2026
17:39 19.01.2026
17:38 19.01.2026
17:37 19.01.2026
17:27 19.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.535