ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Двое несовершеннолетних пострадали вчера в результате 2 ДТП в Одесской области
15:48 / 06.10.2011

ОДЕССА, 06 ОКТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Двое несовершеннолетних пострадали вчера, 5 октября, в Одесской области в результате двух дорожно-транспортных происшествий, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 6 октября, в секторе профилактической работы Управления Государственной автомобильной инспекции Главного Управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По информации сектора, вчера, 5 октября, около 17:50 на автодороге «Котовск – Долинск – Марьяновка» несовершеннолетняя девушка, двигаясь по обочине на велосипеде марки «Аист» совершила внезапный выезд на полосу движения, в результате чего произошло столкновение с проезжающим в попутном направлении автомобилем «BMW 520». 11-летняя велосипедистка получила телесные повреждения и была госпитализирована в травматологическое отделение.

В 10:00 на 18 км автодороги «Одесса — Ильичевск» у автомобиля «ЗИЛ 5301», двигавшегося из с. Малодолинское в направлении с. Бурлачья Балка, на спуске к паромной переправе отказали тормоза, после чего он совершил столкновение с автомобилем «Митсубиси Лансер», двигающимся в попутном направлении, после чего автомобиль «Митсубиси» совершил столкновение с движущимся впереди автомобилем «Тойота Лексус РХ300». В результате ДТП телесные повреждения получил 4-летний пассажир автомобиля «Митсубиси Лансер».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.053