ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Гражданин Турции осужден в Одесской области за контрабанду ювелирных изделий на сумму свыше 7,5 миллиона гривен
10:59 / 07.11.2011

ОДЕССА, 07 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесской области гражданин Турции осужден за контрабанду ювелирных изделий на сумму свыше 7,5 миллиона гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 7 ноября, в пресс-центре Службы безопасности Украины.

По информации пресс-центра, вступил в силу приговор Апелляционного суда Одесской области по уголовному делу, возбужденному и расследованному следователями Управления СБУ в Одесской области относительно гражданина Турции, обвиняемого в контрабанде партии ювелирных изделий на общую сумму более 7,5 млн. гривен.

В мае 2009 года сотрудники СБУ в ходе спецоперации пресекли попытку контрабандного ввоза из Турции в Украину более 46 тыс. ювелирных изделий из золота и серебра.

Контрабанда была обнаружена в Ильичевском морском торговом порту на грузовом судне в специально оборудованных тайниках среди тюков с турецкой текстильной продукцией.

В ходе следствия было установлено, что контрабандный товар предназначался гражданину Турции, который временно проживал в Одессе. Сотрудники СБУ задержали злоумышленника во время получения им пакета с ювелирными изделиями.

Приговором суда контрабандист признан виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 201 Уголовного кодекса Украины «Контрабанда» и ему назначено наказание в виде 5 лет лишения свободы с конфискацией предметов контрабанды.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
16:06 26.03.2026
15:38 26.03.2026
14:59 26.03.2026
14:43 26.03.2026
13:29 26.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.229