ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесские правоохранители пресекли деятельность по производству фальсифицированного алкоголя
11:47 / 28.08.2012

ОДЕССА, 28 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники сектора государственной службы по борьбе с экономической преступностью Приморского районного отдела милиции установили и пресекли факт производства алкогольных изделий с поддельными марками акцизного сбора для дальнейшей реализации в торговой сети, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 27 августа, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По информации отдела, сотрудниками сектора государственной службы по борьбе с экономической преступностью Приморского районного отдела милиции установлен факт производства алкогольных изделий с маркировкой и поддельными марками акцизного сбора для дальнейшей реализации в торговой сети 41-летним гражданином, который не является субъектом предпринимательской деятельности.

Не имея разрешительных документов на изготовление и торговлю товарами подакцизной группы он производил ее под видом водки одной из торговых марок.

Задержанный отпущен под обязательство.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
12:21 22.01.2026
12:09 22.01.2026
11:52 22.01.2026
11:25 22.01.2026
11:00 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.991