ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пограничники задержали в Одессе гражданина Турции, который собирался по поддельному паспорту выехать в Германию
11:07 / 23.10.2012

ОДЕССА, 23 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники Государственной пограничной службы Украины задержали в Одессе гражданина Турции, который намеревался по паспорту болгарина выехать в Германию, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 23 октября, отделе по вопросам взаимодействия со СМИ и связям с общественностью Государственной пограничной службы Украины.

По информации отдела, в ходе контроля лиц, прибывших рейсом из Стамбула, пограничники обратили внимание на мужчину, который предоставил загранпаспорт гражданина Болгарии. Тщательно проверив документ, правоохранители выяснили, что он частично поддельный. На страницу с учредительными данными были занесены другие данные и фотография. Сам человек оказался 42-летним гражданином Турции.

По его словам, паспорт болгарина он приобрел в Стамбуле за 3 тысячи евро и пытался попасть в Германию для дальнейшего трудоустройства.

Сейчас мужчине запрещен въезд на территорию Украины сроком на 3 года и он отправлен обратным рейсом в страну вылета.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.087