ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Российский «вор в законе» Омар Бекаев задержан в Одессе для экстрадиции в Россию
11:06 / 24.01.2013

ОДЕССА, 24 ЯНВАРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Российский «вор в законе» Омар Бекаев, известный под прозвищами Омар Уфимский и Дядя, задержан в Одессе для экстрадиции в Россию, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 24 января, сообщила пресс-секретарь ГУБОП МВД Украины Ирина Лемешева.

По ее словам, Омар Бекаев был задержан сотрудниками одесского УБОП несколько дней назад, сразу после выхода на свободу.

«Он ожидает экстрадиции в Российскую Федерацию, поскольку разыскивается там за совершение особо тяжкого преступления. Уже готовы все документы», – отметила пресс-секретарь.

Как сообщалось ранее, Омар Бекаев был задержан 7 декабря 2009 года в Одессе на железнодорожном вокзале. При себе у него был паспорт на имя жителя города Алматы Еркаша Топаева и раритетный пистолет Steyr Mod 1909, калибра 6,35 мм, производства Австро-Венгрии. После месяца в одесском СИЗО его выпустили прямо из зала Приморского суда в связи с «плохим состоянием здоровья». Однако через несколько дней снова арестовали. Суд определил Омару Уфимскому срок за незаконное хранение оружия в 4 года.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
15:43 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.327