ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



7 миллионов гривен будет выделено из облбюджета в 2013 году на программу «Безопасная Одесчина»
14:51 / 24.01.2013

ОДЕССА, 24 ЯНВАРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 2013 году из бюджета Одесской области будет выделено 7 миллионов гривен на реализацию программы «Безопасная Одесчина», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такие данные сегодня, 24 января, озвучил в ходе видеоконференции с участием представителей Одесской области начальник Управления взаимодействия с правоохранительными органами, оборонной работы, предупреждения и выявления коррупции Одесской областной государственной администрации Сергей Тронько.

«На текущий, 2013 год, Одесский областной совет, Одесская областная администрация спланировали выделение ещё 7 миллионов на реализацию программы «Безопасная Одесчина». Проблемные вопросы правоохранителей нам знакомы – они еженедельно обсуждаются на совещании у губернатора, на котором обязательно присутствует начальник Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области Резников, представители ГАИ», ― отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

«Для Одеси з любов’ю»: у музеї Блещунова відкриють виставку до 40-річчя музею
18 серпня о 16:00 в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О.В. Блещунова (вул. Польська, 19) відбудеться відкриття виставкового проєкту «Для Одеси з любов’ю». Подія приурочена до 40-річчя заснування першого і єдиного в Україні Музею особистих колекцій.

Останні новини:
17:44 12.08.2026
17:41 12.08.2026
16:58 12.08.2026
16:45 12.08.2026
16:38 12.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016