ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Появление на дорогах автоматических камер – дело ближайших перспектив», ― ГАИ
16:18 / 24.01.2013

ОДЕССА, 24 ЯНВАРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вскоре на дорогах Одессы и всей Украины могут появиться камеры, автоматически фиксирующие нарушения правил дорожного движения, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление сегодня, 24 января, озвучил в ходе видеоконференции с участием представителей Одесской области начальник Департамента Госавтоинспекции Министерства внутренних дел Украины Валерий Лозовой.

«Вопросом составления протоколов без присутствия нарушителя – имеется в виду фиксация нарушения автоматическими камерами – мы занимались весь минувший, 2012 год. В инициативах Президента стоит задача перед Министерством о внесении изменений в Административный кодекс Украины о возможности проведения автоматического проведения фотофиксации нарушений на дорогах Украины. Практически этот законопроект уже отработан. После определенных согласований он будет внесен в Верховную Раду на рассмотрение. Появление автоматических камер – дело ближайших перспектив», ― отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:39 21.01.2026
16:03 21.01.2026
15:25 21.01.2026
14:46 21.01.2026
14:26 21.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.507