ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Во время пожара в одесской маршрутке №185 никто не пострадал», — облМВД
09:50 / 18.02.2013

ОДЕССА, 18 ФЕВРАЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области заявили, что во время пожара в одесском маршрутном такси №185 никто не пострадал, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 18 февраля, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

Как отметили в отделе, «по сообщениям в ряде СМИ со слов очевидцев, вечером 16 февраля, на углу улиц Костанди и Черноморской дороги в Одессе произошел пожар в маршрутному такси №185.

По предварительным выводам экспертов, возгорание произошло из-за неосторожного обращения с огнем неустановленными лицами. Ни одного пострадавшего в данном чрезвычайном происшествии нет.

По факту пожара проводится дальнейшая проверка».

Как сообщил ряд одесским СМИ, «пожар в маршрутном такси №185 произошел 16 февраля около 22:00. По словам очевидцев трое парней бросили в салон маршрутки бутылку с горючим веществом, от чего и начался пожар. Пассажиры отделались легкими ожогами».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
17:02 29.05.2026
16:36 29.05.2026
15:55 29.05.2026
15:22 29.05.2026
14:05 29.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014