ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Лишь половина ДТП со скрывшимися водителями раскрыта в области с начала года
16:44 / 14.08.2013

ОДЕССА, 14 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — За 6 месяцев 2013 года на территории Одесской области зарегистрировано 146 дорожно-транспортных происшествий, с мест совершения которых водители и транспортные средства скрылись; принятыми мерами раскрыто 81 такое происшествие, что составляет 55,5%, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такие данные агентству предоставили сегодня, 14 августа, в секторе профилактической работы Управления Государственной автомобильной инспекции Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По данным сектора, за 6 месяцев 2013 года на территории Одесской области зарегистрировано 146 (в 2012 г. — 104) дорожно-транспортных происшествий, с мест совершения которых водители и транспортные средства скрылись, из них 10 случаев со смертельным исходом и 136 происшествий с травмированными.

Принятыми мерами раскрыто 81 такое происшествие, что составляет 55,5%, из них 5 происшествий со смертельным исходом и 76 происшествий с травмированными.

В Одессе зарегистрировано 99 ДТП, с мест совершения которых водители и транспортные средства скрылись. В них 5 человек погибло и 106 человек травмировано. Принятыми мерами раскрыто 53 таких происшествия, что составляет 51,4%.

В районах области зарегистрировано 46 ДТП с пропавшим АМТ, в которых погибли 5 и травмированы 47 человек. Раскрыто 28 таких происшествий, что составляет 60,9%.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:27 16.01.2026
14:52 16.01.2026
14:42 16.01.2026
13:10 16.01.2026
13:05 16.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.508