ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Военная прокуратура добилась выплаты 2,9 миллиона гривен задолженности по зарплате работникам Одесского авторемзавода
15:00 / 13.02.2014

ОДЕССА, 13 ФЕВРАЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская прокуратура по надзору за соблюдением законов в военной сфере Южного региона Украины добилась выплаты 2,9 миллиона гривен задолженности по заработной плате работникам государственного предприятия «Одесский автомобильный ремонтный завод», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 13 февраля, агентству сообщили в пресс-службе прокуратуры Южного региона Украины по надзору за соблюдением законов в военной сфере.

По сообщению пресс-службы, Одесская прокуратура по надзору за соблюдением законов в военной сфере Южного региона Украины добилась выплаты задолженности по заработной плате работникам государственного предприятия «Одесский автомобильный ремонтный завод» на общую сумму 2,9 млн. грн.

Как отметил Одесский специализированный прокурор Андрей Война, такой большой долг на предприятии, которое находится в стадии банкротства, накопился почти за пять лет. И только при вмешательстве прокуратуры 55 человек получили честно заработанные деньги.

«В результате принятых мер реагирования, в том числе представительского характера, устранены нарушения требований законодательства об оплате труда на указанном государственном предприятии», — добавил прокурор.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
10:47 07.02.2026
10:44 07.02.2026
10:42 07.02.2026
10:40 07.02.2026
10:24 07.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.131