ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Порядка 8,5 тысячи квартир в области находятся под охраной ГСО
17:27 / 07.04.2014

ОДЕССА, 07 АПРЕЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — На сегодняшний день в Одесской области порядка 8,5 тыс. квартир находятся под охраной Государственной службы охраны, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Управления Государственной службы охраны при Главном управлении Министерства внутренних дел Украины в Одесской области Виталий Новиков заявил сегодня, 7 апреля, в ходе брифинга.

«На данном этапе происходит много преступлений, связанных с кражами из квартир. Пошла волна краж. И руководством Министерства внутренних дел подписан документ о том, что в мае снова будет проходить акция «Квартира под охрану». Эта акция включает в себя уменьшение оплаты по оборудованию квартир и по минимальным расценкам взятия квартиры под охрану. Не каждый может позволить себе взять квартиру под охрану. Поэтому периодически проводятся такие акции, дабы дать возможность максимальному количеству людей подключить свое жилье к охране», — сказал он.

Также он добавил, что на сегодняшний день в Одесской области порядка 8,5 тыс. квартир находятся под охраной ГСО.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:20 01.01.2026
15:25 01.01.2026
14:43 01.01.2026
13:44 01.01.2026
12:52 01.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.574