ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Более 800 правоохранителей будут обеспечивать порядок во время футбольного матча «Черноморец» — «Волынь»
11:54 / 11.08.2014

ОДЕССА, 11 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Более 800 сотрудников милиции будут обеспечивать правопорядок во время проведения сегодня вечером футбольного матча между ФК «Черноморец» и ФК «Волынь», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 11 августа, в отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

В отделе отметили, что 11 августа в Одессе, на стадионе «Черноморец» состоится футбольный матч между командами ФК «Черноморец» (г. Одесса) и ФК «Волынь» (г. Луцк).

Охрану общественного порядка для предупреждения возможных нарушений общественного порядка и недопущения провокаций во время футбольного матча будут обеспечивать более 800 сотрудников милиции.

В отделе также обратились к болельщикам с призывом «не нарушать общественный порядок и соблюдать требования действующего законодательства Украины».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
10:04 23.01.2026
09:28 23.01.2026
08:31 23.01.2026
08:27 23.01.2026
08:25 23.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.854