ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прокуратура области предотвратила незаконное расходование 14 миллионов гривен из местного бюджета
13:05 / 11.09.2014

ОДЕССА, 11 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Прокуратура Одесской области предотвратила незаконное изъятия из местного бюджета в Беляевском районе 14 миллионов гривен, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 сентября, агентству сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области.

По сообщению пресс-службы, прокуратурой Одесской области начато уголовное производство по ст. 15 ч. 5 ст. 191 УК Украины (покушение на завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным положением совершенное в особо крупных размерах).

В ходе проверки установлено, что тендерным комитетом сельсовета в Беляевском районе в нарушение требований Закона Украины «Об осуществлении государственных закупок» проведена процедура закупки работ по строительству детского сада.

В свою очередь, должностные лица предприятия-победителя конкурсных торгов заключили договор о строительстве детского учреждения на сумму почти 14 млн. грн., хотя ввиду отсутствия наемных инженерно-технических работников соответствующего уровня квалификации не могли выполнить соответствующие строительные работы.

Досудебное расследование в уголовном производстве продолжается.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.649