ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




60 ящиков контрабандных сигарет изъяли пограничники Котовского погранотряда
11:38 / 19.09.2014

ОДЕССА, 19 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Бойцы Котовского погранотряда обнаружили и изъяли 60 ящиков контрабандных сигарет иностранного производства, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 19 сентября, в отделе по вопросам взаимодействия со СМИ администрации Государственной пограничной службы Украины.

В отделе отметили, что пограничники отдела «Новосеменовка» Котовского отряда обнаружили недалеко от границы возможное место накопления контрабандных сигарет.

Чтобы проверить эту информацию, пограничники привлекли сотрудников МВД и СБУ.

В результате проверки складского помещения одного из почтовых перевозчиков межведомственная группа обнаружила 60 ящиков сигарет иностранного производства. Всего в помещении было найдено более 30 тысяч пачек сигарет белорусского, молдавского и греческого производства 17 марок.

Табачные изделия на 300 тысяч гривен изъяты, материалы переданы в милицию.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
19:32 06.02.2026
17:54 06.02.2026
17:29 06.02.2026
16:36 06.02.2026
16:30 06.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.096