ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Начальник облМВД поручил провести проверку по факту вымогательства денег у автоперевозчиков сотрудниками ГАИ
17:38 / 21.11.2014

ОДЕССА, 21 НОЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник ГУ МВД Украины в Одесской области Иван Катеринчук поручил провести проверку сообщения о вымогательстве денег сотрудниками ГАИ у автоперевозчиков в области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 21 ноября, агентству сообщили в отделе связей с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

Как сообщили в отделе, в приемную начальника Главного управления МВД Украины в Одесской области в телефонном режиме поступило обращение от граждан о случаях вымогательства работниками ГАИ денег от автоперевозчиков за проезд по Клеверному мосту в Любашевском районе области. Генерал-майор милиции И. Катеринчук немедленно поручил провести соответствующую проверку сообщения.

«Руководство ГУМВД обращается к гражданам с просьбой сообщать о подобных фактах непосредственно в приемную по телефону: (048) 779-40-25.

Представители аппарата Главного управления готовы с вашей помощью также провести соответствующие мероприятия по документированию имеющихся фактов противоправной деятельности отдельных сотрудников Госавтоинспекции, дискредитирующих звание сотрудника милиции», ― добавили в отделе.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:53 11.01.2026
16:49 11.01.2026
16:46 11.01.2026
12:05 11.01.2026
12:01 11.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.913