ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Сотрудники милиции области переведены на усиленный режим работы в преддверии новогодних и рождественских праздников
12:08 / 23.12.2014

ОДЕССА, 23 ДЕКАБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники милиции Одесской области и Одессы переведены на усиленный режим работы в преддверии новогодних и рождественских праздников, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом спикер ГУ МВД Украины в Одесской области Алла Марченко заявила сегодня, 23 декабря, в ходе брифинга.

«Сотрудники правоохранительных органов Одессы и Одесской области с 19 декабря по 15 января переведены на усиленный режим работы. В новогодние праздники, когда большинство жителей региона будет отдыхать, сотрудники милиции будут работать в усиленном режиме. Основанная задача — контроль за порядком, обеспечение правопорядка, особенно в местах массового скопления людей», — сказала она.

«Правопорядок на территории Одесской области в этот период будут обеспечивать порядка 2,5 тысячи сотрудников правоохранительных органов, по Одессе — более 1 тысячи правоохранителей», — добавила А. Марченко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.128