ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Новый глава облГУМВД пока не общается с прессой и не дает интервью», — спикер ГУ МВД
14:33 / 01.07.2015

ОДЕССА, 01 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Новоназначенный глава ГУ МВД Украины в Одесской области Гиорги Лорткипанидзе не общается с прессой, не дает интервью и в ближайшее время не планирует, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом спикер ГУ МВД Украины в Одесской области Алла Марченко заявила сегодня, 1 июля, в ходе брифинга.

Отвечая на вопрос журналистов «Когда представителям СМИ можно будет пообщаться с новым руководителем областной милиции?» А. Марченко заявила, что Г. Лорткипанидзе не общается с прессой, не дает интервью и в ближайшее время не планирует этого менять. Пока он занят ознакомлением с делами, приемами граждан и подбором нового кадрового состава.

«Когда будут какие-то реальные результаты работы, тогда, я думаю, он захочет встретиться с журналистами и общественностью», — отметила спикер.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
12:29 27.06.2026
12:20 27.06.2026
10:40 27.06.2026
10:36 27.06.2026
10:31 27.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017