ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Бруклин-Киев» выиграл суд у облпрокуратуры по делу с апрельским обыском
13:21 / 11.11.2015

ОДЕССА, 11 НОЯБРЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Стивидорная компания ООО «Бруклин-Киев» выиграла судебное разбирательство с прокуратурой Одесской области по делу с обыском и изъятием документов компании в апреле этого года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 11 ноября, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил генеральный директор ООО «Бруклин-Киев» Юрий Губанков.

По его словам, две недели назад судебное разбирательство между прокуратурой Одесской области и стивидорной компанией ООО «Бруклин-Киев» закончилось.

Дело завершилось в пользу компании — прокуратуре было отказано в иске, поскольку вся необходимая информация и так была в распоряжении прокуратуры еще с 2012 года.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 2 июня генеральный директор стивидорной компании ООО «Бруклин-Киев» Юрий Губанков заявил, что прокуратура передала в суд документы на компанию «Бруклин-Киев».

Ранее, 27 апреля, сотрудники прокуратуры Одесской области под надуманным формальным предлогом начали изъятие всей документации компании за последние три года.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:55 13.01.2026
17:45 13.01.2026
17:27 13.01.2026
16:41 13.01.2026
16:03 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.226