ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Убийца из Любашевки предстанет перед судом
14:12 / 27.08.2016

ОДЕССА, 27 АВГУСТА 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе мужчину будут судить за убийство и незаконное обращение с взрывчатыми веществами, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 27 августа, в пресс-службе прокуратуры Одесской области

Как отметили в пресс-службе, прокуратурой Одесской области в суд направлено обвинительное заключение в отношении гражданина по ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 263 УК Украины. Мужчина обвиняется в совершении умышленного убийства, нанесении легкого телесного повреждения и незаконном обращении с взрывчатыми веществами.

Установлено, что обвиняемый осенью прошлого года в пгт Любашевка во время внезапно возникшего конфликта нанес 42-летнему мужчине многочисленные удары руками, ногами и деревянной палкой по голове, туловищу и шее, от которых тот скончался. Кроме того, причиной легкие телесные повреждения отцу пострадавшего.

В ходе проведения санкционированного обыска правоохранители обнаружили и изъяли тротиловую шашку весом 200 грамм. По ходатайству прокуратуры обвиняемому избрана мера пресечения в виде содержания под стражей.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.250