ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Задержан одессит, который через фиктивный сайт получил данные банковских карт граждан и снял 100 тысяч гривен
13:09 / 10.02.2017

ОДЕССА, 10 ФЕВРАЛЯ 2017 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе задержан мужчина, подозреваемый в завладении средствами на сумму 100 тыс. грн. с банковских счетов граждан с помощью фиктивного интернет-сайта, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 10 февраля, в пресс-службе прокуратуры Одесской области.

По информации пресс-службы, одесская местная прокуратура №2 (Малиновский район) осуществляет процессуальное руководство в уголовном производстве по факту мошенничества с использованием электронно-вычислительной техники.

Причерноморским управлением киберполиции ГУНП Украины мужчина задержан, и по согласованию с прокурором-процессуальным руководителем ему сообщили о подозрении по ч. 3 ст. 190 УК Украины.

Установлено, что подозреваемый в июле 2016 г. создал фиктивный Интернет-сайт для денежных переводов «Портмоне», через который злоумышленник получал реквизиты банковских карт пользователей, а затем перечислял деньги с их счетов на свой.

В результате незаконных действий пострадали 27 граждан, которым нанесено убытков почти на 100 тысяч гривен.

Во время обыска по месту жительства задержанного правоохранители обнаружили и изъяли компьютерную технику и банковские карточки.

Досудебное расследование осуществляет Малиновский ОП ГУНП в Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:42 14.01.2026
09:35 14.01.2026
09:26 14.01.2026
09:15 14.01.2026
08:27 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.142