![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Молдаванин пытался тайком перевезти через границу препарат для омоложения лица
17:29 / 03.09.2018
ОДЕССА, 03 СЕНТЯБРЯ 2018 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пограничники задержали гражданина Молдовы, который тайком пытался провезти через границу препарат для омоложения лица. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы Украины. Иностранец пересекал границу на въезд в Украину через пункт пропуска «Виноградовка». Он ехал в Одессу пассажиром в одной из машин. Во время пограничного контроля инспектор Измаильского отряда обнаружил, что в отношении мужчины действует информация от Управления внутренней и собственной безопасности Администрации Госпогранслужбы о дополнительных проверочных мероприятях. Оперативные сотрудники заблаговременно узнали, что гражданин может пытаться скрыто перевезти через границу товары. Вместе с представителями фискальной службы пограничники провели углубленную проверку иностранца и его вещей. В результате осмотра, в чемодане было найдено флаконы медицинского препарата «Dysport». Кроме того, такие же препараты человек прятал в пачке из-под сигарет и сунул в носки. Всего в него нашли 46 флаконов. По данному факту составлены процессуальные документы, а товар изъят до решения суда. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
10:21 10.08.2026
10:16 10.08.2026
09:21 10.08.2026
09:11 10.08.2026
09:02 10.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |