ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пограничники одесского отряда задержали браконьеров, те успели нанести ущерб на 30 тысяч гривен
18:26 / 25.10.2018
Рыба

ОДЕССА, 25 ОКТЯБРЯ 2018 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, в рамках проведения совместной операции «Граница — 2018» пограничники Одесского отряда с представителями рыбоохранных патруля задержали двух браконьеров.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесского погранотряда.

На побережье Будакский лиман, что у населенного пункта Курортное в Белгород-Днестровском районе Одесской области, правоохранители обнаружили местных жителей, которые осуществляли незаконный лов рыбы запрещенными орудиями лова.

Всего у нарушителей выявлено более 150 рыб ценных пород и 7 сеток. Предварительная сумма ущерба, нанесенного государству, составляет почти 30 тысяч гривен.

По данному факту направлено уведомление в отдел Нацполиции в Одесской области об обнаружении преступления по ст. 249 УК Украины «Незаконное занятие рыбным, звериным или другим водным добывающим промыслом».

Всего в течение десяти месяцев только пограничники отдела «Курортное» Одесского отряда задержали в шести случаях нарушителей, которые, осуществляя незаконный вылов рыбы, нанесли ущерб государству на сумму почти один миллион гривен.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:10 21.12.2025
14:09 21.12.2025
13:34 21.12.2025
12:32 21.12.2025
12:20 21.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.134