ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Правоохоронці припинили діяльність незаконної АЗС в Одесі
16:58 / 03.01.2020
Правоохоронці припинили діяльність незаконної АЗС в Одесі

ОДЕСА, 03 СІЧНЯ 2020 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Є — На Одещині припинено діяльність незаконної АЗС.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'є» повідомили в прес-службі Головного управління Державної податкової служби в Одеській області.

Співробітниками Головного управління ДПС в Одеській області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Одеській області, в рамках операції «Акциз-2020», припинено діяльність незаконної АЗС.

Так, на території м. Одеси здійснювалась реалізація дизельного пального та бензину за готівку на АЗС без відповідних ліцензій та дозвільних документів.

За результатами проведених заходів виявлено паливо на суму понад 330 тис. грн, дві паливно-роздавальні колонки орієнтовною вартістю понад 40 тис. грн та складено адміністративний протокол за ознаками частини 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
21:51 09.08.2026
17:45 09.08.2026
15:52 09.08.2026
15:47 09.08.2026
15:26 09.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016