ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




УСБУ Одессы и Николаева блокировали незаконный сбыт оружия
17:54 / 29.01.2020
СБУ

ОДЕССА, 29 ЯНВАРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — УСБУ Одессы и Николаева блокировали организованный, в частности, бывшими военнослужащими ВСУ незаконный сбыт оружия.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Управления Службы безопасности Украины в Одесской области.

Сотрудники УСБУ в Николаевской и Одесской областях разоблачили и прекратили в Николаеве незаконную деятельность по переработке, хранению и сбыту огнестрельного оружия и других средств поражения.

Сотрудники Службы установили, что нелегальное изготовление и продажу оружия организовали двое военнослужащих Вооруженных Сил Украины, уволенных в запас. Злоумышленники перерабатывали травматическое оружие и доводили ее до боевого состояния для дальнейшего сбыта в мастерской, оборудованной по месту жительства одного из них.

Во время обысков правоохранители обнаружили значительный арсенал: 7 пистолетов, 6 тротиловых шашек общим весом 1.6 килограмма, 3 ручных гранаты Ф-1, 7 электродетонаторов, большое количество патронов различного калибра. Также изъято средства для кустарной переработки оружия.

Изъятые средства поражения переданы на экспертизу.

Основной организатор «арсенала» задержан в соответствии со ст. 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины.

Продолжаются следственные действия.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:51 06.01.2026
16:29 06.01.2026
15:31 06.01.2026
14:27 06.01.2026
14:02 06.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.391