ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Виновнику трагического ДТП на одесской Молдаванке может грозить до 10 лет заключения: он взят под стражу
13:07 / 13.01.2021
Суд

ОДЕССА, 13 ЯНВАРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Суд взял под стражу подозреваемого в совершении дорожно-транспортного происшествия на перекрестке улиц Разумовская и Мясоедовская в Одессе, в результате которого погибли два человека и шесть человек травмированы.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской областной прокуратуры.

Водителя взяли под стражу по ходатайству прокуроров Одесской областной прокуратуры.

Вечером 5 января 26-летний водитель легкового автомобиля «TOYOTA CAMRY», выехав на перекресток улиц Разумовская и Мясоедовская, как сообщают в прокуратуре, на красный сигнал светофора, запрещающий ему дальнейшее движение, не предоставил преимущество в движении автомобилю «BMW», в результате чего произошло столкновение.

После столкновения с «TOYOTA CAMRY» «BMW» загорелся и взорвался, его отбросило на автомобили «VOLKSWAGEN TRANSPORTER», «MERCEDES-BENZ» и автобус «БАЗ».

Вследствие аварии 29-летний водитель «BMW» и его пассажир погибли на месте происшествия. Подозреваемый в совершении ДТП и два его пассажира с телесными повреждениями различной степени тяжести были госпитализированы. В медучреждение были доставлены и три пассажира автомобиля «VOLKSWAGEN TRANSPORTER»

Досудебное расследование в уголовном производстве (ч. 3 ст. 286 УК Украины, предусматривающая до 10 лет заключения) осуществляют следователи СУ ГУНП в Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.313