ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Подольский суд оштрафовал на четверть миллиона контрабандиста из Молдовы
09:57 / 05.03.2021
Правоохранительные органы

ОДЕССА, 04 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Подольский районный суд Одесской области вынес обвинительный приговор и назначил наказание в виде штрафа 250 тысяч гривен гражданину Республики Молдова, который организовал и осуществил незаконное перемещение с территории Молдовы в Украине крупной партии контрабанды.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы Украины.

Гражданин Молдовы непосредственно участвовал в организации перемещения через госграницу Украины табачных изделий, табака иностранного производства и сильнодействующего вещества — таблеток «Димедрол». Он непосредственно участвовал в организации перемещения товаров через границу и в последующей их доставке вглубь территории Украины.

36 летнего гражданина Молдовы задержали в рамках начатого по инициативе пограничников Подольского отряда досудебного расследования (ч. 1 ст. 201 УК Украины «Контрабанда») в мае 2020. Он подписал соглашение о сотрудничестве со следствием, вследствие чего приговор суда был смягчен.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.979