ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Полиция Одесчины дала рекомендации, как уберечь летом жилье от краж
11:27 / 11.06.2021
Правоохранительные органы

ОДЕССА, 11 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Полицейские Одесской области призывают граждан позаботиться о надлежащей защите своих домов в сезон «открытых окон» и активных путешествий.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в отделе коммуникации полиции Одесской области.

В обращении правоохранителей сказано:

Незважаючи на постійне профілактування та розкриття крадіжок, пов’язаних з проникненням у приміщення, з приходом літа в регіоні почастішали випадки безперешкодного викрадення майна з квартир та будинків. Серед причин – власники або забули про заходи безпеки, або просто не надали їм великого значення. Відтак правоохоронці наголошують: візьміть до уваги кілька простих правил, щоб принаймні не провокувати крадіїв.

Зачиняйте вхідні та балконні двері, навіть якщо знаходитеся вдома: злочинці примудряються непомітно виносити речі з домівок, не боячись присутності господарів.

Дуже помиляються жителі багатоповерхових будинків, які, йдучи з дому, залишають відчиненими на провітрювання вікна. Ні висота вище першого поверху, ні непролазні, на перший погляд, віконні щілини – не є перепоною для зловмисників.

Будьте терплячими і не публікуйте передчасно інформацію у соцмережах про заплановані подорожі. Встигнете поділитися враженнями від відпочинку після повернення додому.

І обов’язково подбайте, щоб за вашої відсутності за оселею хтось наглядав – будь то надійні сусіди, родичі чи охоронна фірма.

Поліцейські бажають всім гарного літа без надзвичайних пригод.


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».

Последние новости:
14:46 19.06.2021
14:23 19.06.2021
12:29 19.06.2021
10:46 19.06.2021
18:09 18.06.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.030