ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеську чиновницю та підрядника судитимуть за розкрадання коштів під час ремонту шкільного стадіону
17:33 / 26.10.2021
Правоохранительные органы

ОДЕСА, 26 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Київська окружна прокуратура Одеси скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора будівельної організації, обвинуваченого у службовому підробленні та привласненні бюджетних коштів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

Керівник підприємства-підрядника, як повідомляють в прокуратурі, привласнив бюджетні кошти під час капітального ремонту шкільного стадіону у Київському районі Одеси. За договором підряду в загальноосвітній школі повинні були відремонтувати стадіон шляхом улаштування універсального поля для спортивних ігор, поля для гандболу, волейбольного майданчика, бігових, пішохідних доріжок та трибуни. Однак обвинувачений вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів виконаних робіт та їх фактичної вартості, й підписав їх. Підрядник, зокрема, завищив обсяг будівельних робіт під час влаштування підстилаючих та вирівнюючих шарів із щебеню та з піску, а також улаштування основ та покриття з піщано-гравійних сумішей, монтажу трибун та інш. Аналогічно директор будівельної організації, стверджують правоохоронці, завищив в документації кількість використаних матеріалів, таких як бетон, асфальтобетон, з’єднувальна стрічка, труби, клей двокомпонентний тощо.

До вказаного злочину, повідомляють в прокуратурі, виявилась причетною посадова особа Управління капітального будівництва Одеської міської ради, стосовно якої також вже скеровано до суду обвинувальний акт за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України). За версією слідства, чиновниця не перевірила належним чином достовірність наданих їй на підпис підрядником актів приймання виконаних будівельних робіт, а саме відповідність обсягів та якості виконаних будівельно-монтажних робіт проектно-кошторисній, первинно-звітній документації з капітального ремонту стадіону загальноосвітньої школи.

Внаслідок цих протиправних дій державі завдано понад 900 тисяч гривень шкоди.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України) здійснювали слідчі ОРУП №1 ГУНП в Одеській області. В ході нього прокуратурою пред’явлений позов про відшкодування завданих кримінальним правопорушенням збитків.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.

Последние новости:
14:06 30.11.2021
13:23 30.11.2021
12:57 30.11.2021
11:57 30.11.2021
11:35 30.11.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.079