ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прикордонники і митники виявили на Одещині незадекларований вантаж вартістю більше мільйона гривень
15:59 / 15.12.2021
Правоохранительные органы

ОДЕСА, 15 ГРУДНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — За ініціативою оперативників Держприкордонслужби в пункті пропуску «Кучурган» спільно з митниками було проведено поглиблену перевірку вантажного автомобіля іноземної реєстрації, в ході якої виявлено крам на понад 1 млн грн.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

За результатами огляду вантажівки правоохоронці виявили значну кількість незадекларованого вантажу, який незаконно перевозили в Молдову. А саме – меблі, сантехніку, електроприлади, парфуми тощо. Назагал виявлено понад 300 найменувань товарів.

Вантаж вилучено співробітниками Одеської митниці. За попередньою оцінкою його загальна вартість сягає більш як 1 мільйон гривень. Водій, який віз товар у Молдову, заявив, що є лише перевізником і не знає ані походження, ані призначення вантажу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.187