ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
СБУ ліквідувала в Одесі підпільний майнінг-центр криптовалют
13:01 / 17.01.2022
Правоохранительные органы

ОДЕСА, 17 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У ході слідчо-оперативних дій в Одесі правоохоронцями ліквідовано підпільний центр з майнінгу криптовалют, який викрадав промислові обсяги електроенергії з державного об’єкта критичної інфраструктури.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Управління СБ України в Одеській області.

Протиправна діяльність майнінг-центру криптовалют, як повідомляють в СБУ, могла призвести до надзвичайних ситуацій у транспортній сфері, у тому числі під час залізничних перевезень. Нейтралізація нелегального бізнесу також дозволила запобігти мільйонним бюджетним збиткам, точний розмір яких встановить експертиза.

До створення нелегального майнінг-центру, за даними слідства, причетні двоє мешканців обласного центру. Технологічне обладнання для майнінгу електронних грошей вони встановили в орендованому складському приміщенні на території міста. Частину одержаних «прибутків» підозрювані конвертували в іноземну валюту і виводили за кордон через третіх осіб. А решту цифрових грошей – зберігали у власних віртуальних гаманцях.

Електроживлення спеціалізованого устаткування, як встановлено правоохоронцями, зловмисники здійснювали через несанкціоноване підключення до державної електромережі.

Під час обшуків у складському приміщенні та за місцями проживання підозрюваних правоохоронці виявили понад 100 одиниць комп’ютерної техніки та обладнання для майнінгу криптовалют, засоби зв’язку і документацію із доказами протиправної діяльності. Вилучені предмети та матеріали спрямлвано на експертизу.

Заходи із викриття і документування правопорушення проводили співробітники кіберпідрозділу та слідчі СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

Досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності винних осіб триває.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
13:58 16.05.2022
13:05 16.05.2022
12:11 16.05.2022
11:43 16.05.2022
11:17 16.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.176