![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ДПСУ: до України повернулось більше 130 тис. справжніх чоловіків, «несправжні» ж отримали на 8 Березня тюльпанчики (ВІДЕО)
11:43 / 09.03.2022
ОДЕСА, 09 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Українські чоловіки продовжують прибувати з-за кордону, щоб стати на захист Батьківщини. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України. У повідомленнях відомства сказано: Загалом за 12 днів війни через західні ділянки кордону в Україну повернулося 167 тисяч наших співвітчизників, з яких близько 80 відсотків – чоловіки. Серед тих, хто повернулися сьогодні, Олександр та Владислав. Вони працювали делекобійниками в ЄС, а тепер планують поповнити лави ЗСУ. Кажуть: «Якщо ми будемо там залишатися, то куди тоді повернемося?». І закликають всіх українців, які перебувають закордоном та здатні тримати зброю також повертатися. *** Їх зустрічали з квітами… мова про 12 уклоністів, яких вночі 8 березня затримали на одній з ділянок кордону 08 березня 2022 11:09 «Подаруєш жінці, скажеш, защітнік вернувся», - коментує даритель, вручаючи тюльпан одному з порушників. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
13:48 09.08.2026
13:45 09.08.2026
12:39 09.08.2026
12:34 09.08.2026
12:26 09.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |