ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Чиновницю з Білгород-Дністровського району підозрюють у розкраданні 3,5 млн грн
16:26 / 22.04.2022

ОДЕСА, 22 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Підрядника та посадовицю сільради підозрюють у заволодінні 3,5 мільйонами гривень на фіктивному ремонті спортмайданчиків закладів освіти.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

У повідомленні правоохоронців сказано:

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту однієї з сільських рад у Білгород-Дністровському районі та підряднику у службовому підробленні та заволодінні бюджетних коштів (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч.ч. 2, 3, 4 ст. 358 КК України).

Встановлено, що підозрювані під час проведення у 2021 році будівельних робіт з реконструкції двох спортивних майданчиків закладів освіти заволоділи бюджетними коштами.

Так, підрядник вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів фактично виконаних робіт та їх вартості, та разом із керівником Управління освіти, культури, молоді та спорту підписали їх.

За договором підряду в одній зі шкіл та гімназії у Білгород-Дністровському районі повинні були здійснити реконструкцію спортмайданчиків із штучним покриттям для фізкультурно-оздоровчих занять учнів.

Бюджетні кошти освітньої субвенції були перераховані у повному обсязі, проте роботи фактично не проводились.

Внаслідок таких протиправних дій службових осіб державі завдано майже 3,5 мільйони гривень шкоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу працівників Одеського управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Його пісні зігріють всіх! CHEEV 7 грудня в Одесі з грандіозним концертом
7 грудня надзвичайний CHEEV з великим концертом виступить в Одесі. Початок о 18.00 у філармонії.

Останні новини:
17:34 08.12.2025
17:03 08.12.2025
16:59 08.12.2025
16:53 08.12.2025
16:01 08.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.295