![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Шахрайку з Хмельниччини судитимуть на Одещині
15:35 / 05.05.2022
ОДЕСА, 05 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Мешканка Хмельницької області постане перед судом за те, що намагалась заволодіти 40 тис доларів США, прикриваючись нібито зв’язками в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури. У повідомленні правоохоронців сказано: Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Хмельницької області, яка, прикриваючись неіснуючими зв’язками в САП, шляхом обману, намагалась заволодіти 40 тис доларів США (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України). Слідством з’ясовано, що жінка, яка була раніше засуджена та відбувала покарання за шахрайство, представившись родичкою працівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, запропонувала колишньому керівнику прокуратури Одеської області свою допомогу у вирішенні питання, пов’язаного із закриттям кримінального провадження стосовно нього. Жінка повідомила екс-прокурору, що за грошову винагороду у розмірі 40 тис доларів США, через свого нібито родича з САП та за її особистого посередництва, вона забезпечить прийняття рішення про закриття кримінального провадження, досудове розслідування у якому здійснюється підрозділом НАБУ. Після чого, екс-прокурор звернувся до УСБУ в Одеській області та повідомив про факт готування злочину. У ході контролю за вчиненням кримінального правопорушення правоохоронці затримали підозрювану після одержання 40 тис доларів США. Наразі за клопотанням прокурора обвинувачена перебуває під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Одеській області. !За цей злочин Законом передбачено до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
17:41 23.12.2025
17:06 23.12.2025
16:45 23.12.2025
16:03 23.12.2025
15:05 23.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.735 |