![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Суд повернув у держвласність цінну земельну ділянку на Одещині
14:27 / 22.06.2022
ОДЕСА, 22 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – За втручання прокурорів державі повернуто 6 га земель промисловості вартістю 100 млн грн у Роздільнянському районі. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури. У повідомленні правоохоронців сказано: За втручання прокурорів Роздільнянської окружної прокуратури Степанівській сільраді Роздільнянського району повернуто земельну ділянку загальною площею 6 га вартістю 100 млн гривень. З’ясовано, що зазначену землю промисловості для видобутку піску підприємець набув у оренду на підставі розпорядження Роздільнянської РДА з порушенням Земельного кодексу України. Так, Роздільнянська райдержадміністрація винесла розпорядження та уклала з підприємцем договір оренди щодо земельної ділянки, розпорядження якою станом на час укладення договору здійснювала виключно Одеська обласна державна адміністрація, без відповідного уповноваження на його укладення. Внаслідок незаконного надання в оренду ділянки порушено майнові інтереси держави, а також інтереси у сфері охорони та використання землі, як основного національного багатства, на яке право власності Українського народу закріплене у Конституції України. Рішенням Господарського суду Одеської області задоволено позовні вимоги прокуратури та визнано недійсним розпорядження та договір оренди земельної ділянки, скасована державна реєстрація, з одночасним припиненням речових прав суб’єкта господарювання щодо зазначених земель. Наразі земельна ділянка промисловості звільнена та повернута територіальній громаді. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
17:07 24.12.2025
16:24 24.12.2025
16:17 24.12.2025
16:12 24.12.2025
15:37 24.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 3.196 |