ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



СБУ: в Одесі знешкоджене злочинне угрупування
16:19 / 04.07.2022

ОДЕСА, 04 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Служба безпеки України затримала в Одесі учасників організованого злочинного угруповання, яке займалося вимаганням.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Управління СБ України в Одеській області.

У повідомленні облуправління Служби сказано:

Співробітники Служби безпеки України провели в Одесі спецоперацію із затримання учасників міжетнічного організованого злочинного угруповання, яке тероризувало і тримало в страху слідчо-арештованих громадян.

За даними слідства, лідери злочинного угрупування, перебуваючи під слідством в Одеському слідчому ізоляторі, під штучними приводами систематично «вибивали» гроші з слідчо-арештованих громадян. Ними виявились два арештанта ізолятору, які мають в кримінальному середовищі статус т.зв. «бродяг».

Члени угрупування систематично застосовували до слідчо-арештованих фізичну силу та катування для їх залякування та примушування до сплати грошових коштів.

Навіть у разі звільнення з ізолятору потерпілі не звільнялись від сплати «данини», зловмисники продовжували психологічний тиск та погрожували насильством та фізичною розправою.

За результатами невідкладних слідчо-оперативних дій, оперативники спецслужби встановили ще трьох активних учасників угруповання, що діяли на волі. Один з них виявився боєць однієї з територіальних оборон області та мав можливість переміщення під час комендантської години.

У ході операції співробітники СБУ затримали трьох активних учасників угруповання у середмісті Одеси під час отримання від звільненої з ізолятору особи $2 тисяч – другої частини неіснуючого боргу. Під час затримання члени угрупування здійснили опір правоохоронцям, намагались залишити місце події на автомобілі, але були затримані бійцями спецпідрозділу ЦСО «А».

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх учасників угрупування.

Наразі тривають слідчі дії за місцями мешкання затриманих та місцем перебування лідерів угруповання — Одеському слідчому ізоляторі.

Заходи з викриття зловмисників проводились співробітниками Управлінням СБ України в Одеській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
16:56 23.02.2026
16:40 23.02.2026
16:18 23.02.2026
16:09 23.02.2026
15:56 23.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.269