![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Херсонському банкіру-колаборанту оголошено про підозру
17:36 / 14.10.2022
ОДЕСА, 14 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У пособництві російським окупантам підозрюється мешканець Херсона, який допомагає ворогу впроваджувати банківську систему рф. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора. У повідомленні ОГП сказано: За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури громадянину України заочно повідомлено про підозру за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). За даними слідства, мешканець міста Херсона під час окупації регіону почав співпрацювати з агресором, очоливши незаконно створений філіал російського банку. На займаній посаді підозрюваний допомагає окупаційній владі впроваджувати банківську систему РФ на території Херсонської області, а також здійснювати незаконні фіскальні збори з підприємств. Чоловік також агітував місцевих мешканців співпрацювати з ворогом, обіцяючи роботу в очолюваній ним псевдоустанові. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими УСБ України в Херсонській області. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
11:03 21.04.2026
10:41 21.04.2026
10:30 21.04.2026
За минулу добу внаслідок російських обстрілів Херсонщини 1 людина загинула, ще 5 — дістали поранення
10:15 21.04.2026
10:14 21.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.310 |