![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Майбутні правоохоронці присягнули в Одесі на вірність Україні
18:06 / 18.10.2022
ОДЕСА, 18 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Начальник Одеської обласної військової адміністрації взяв участь в заходах в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в урочистих заходах з нагоди приведення курсантів перших курсів до Присяги працівника поліції, які відбулись в Одеському державному університеті внутрішніх справ «Ви урочисто складаєте Присягу працівника поліції і берете на себе зобов’язання на вірність українському народові, яке долучає вас до великої родини поліцейських та поєднує з усіма поколіннями захисників України. Символічно і важливо, що ця церемонія відбувається у такий непростий для нашої країни – час! Вірю, що ви не зрадите тим непорушним словам, ціна яким більша за життя. Це — особлива подія у Вашому житті, і це — велика честь. Впевнений, що Ви будете сумлінно виконувати свої службові обов’язки, охороняти права та свободи людини в ім’я збереження миру в Україні. Бо обраний вами шлях покладає на вас святий обов’язок – бути чесними, сумлінними та дисциплінованими працівниками, з високою відповідальністю виконувати покладені на вас завдання та вдосконалювати свою професійну майстерність!» — сказав у своєму вітальному слові Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
14:07 18.04.2026
14:04 18.04.2026
13:55 18.04.2026
11:16 18.04.2026
11:13 18.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.101 |