![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Готується суд над прихильником «руZZкого миру» з Одещини
16:36 / 24.11.2022
ОДЕСА, 24 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Прихильник «руZZкого миру», якого викрили Ізмаїльські правоохоронці, понесе, за їх словами, кримінальну відповідальність. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у відділі комунікації поліції Одеської області. В повідомленні поліції сказано: Поліцейські скерували до суду обвинувачення чоловіку за частиною 2 статті 436-2 (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України. Слідчі поліції, за оперативної підтримки співробітників Служби безпеки України, встановили, що 60-річний житель Ізмаїльського району авторизувався у заблокованій в Україні російській соціальній мережі «Однокласники» і тривалий час поширював там проросійські матеріали, прославляв і захоплювався президентом країни-агресора, окупантами, висловлював вдячність і шану солдатам армії ворога. Під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем мешкання чоловіка і вилучили комп’ютерну техніку з відповідною інформацією, що вказувала на його протиправну діяльність. «На підставі зібраних доказів слідчі повідомили фігуранту про підозру в поширенні матеріалів, у яких міститься виправдування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікації осіб, які її здійснювали. Цей злочин передбачений частиною 2 статті 436-2 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування кримінального провадження поліцейські завершили і скерували до суду обвинувальний акт», — розповів начальник слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Андрій Мащенко. Правопорушнику загрожує покарання обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
15:49 25.12.2025
11:10 25.12.2025
10:59 25.12.2025
10:26 25.12.2025
10:22 25.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 5.075 |