ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




На українсько-молдовському кордоні затримали фальшивих «чабанів»
19:02 / 14.12.2022

ОДЕСА, 14 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Біля українсько-молдовського кордону прикордонники затримали трьох українців, які вдавали з себе чабанів, але за «дрес-кодом» більше були схожі на «далекобійних» туристів.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

У повідомленні відомства сказано:

Групу молодиків затримали прикордонники Ізмаїльського загону сьогодні вдосвіта неподалік кордону з Молдовою, поблизу села Кубей Болградського району.

Місцеві жителі віком від 19 до 25 років намагались незаконно потрапити до Молдови, використовуючи темну пору доби.

Прикордонному наряду вони пояснили, що нібито шукали отару овець. Однак «дрес-код» подоружувальників був відверто не схожим на той, у чому ходять чабани, та й при собі вони мали речі, які вказували, що чоловіки зібрались у мандри по той бік кордону.

Наразі на порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання, або спроба незаконного перетинання державного кордону», рішення по якім ухвалить суд.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Його пісні зігріють всіх! CHEEV 7 грудня в Одесі з грандіозним концертом
7 грудня надзвичайний CHEEV з великим концертом виступить в Одесі. Початок о 18.00 у філармонії.

Останні новини:
10:29 08.12.2025
10:13 08.12.2025
10:05 08.12.2025
10:02 08.12.2025
09:38 08.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.750